נכסים


ישראל השתבחה בנכסים רבים שהוכרזו לשימור או שראויים שיוכרזו. לא כל המבנים נמצאים במצב המשפטי הנכון, ברמת השימור הראויה, או בשימוש אשר יכול למצות את הפוטנציאל שלהם ולהניב רווח גם לבעליהם.

מבנים היסטוריים או מבנים לשימור יכולים להיות מגוונים – קטנים או גדולים, בעיר או בכפר, במרכז או בפריפריה, מבני ציבור, בתים פרטיים או מבני מסחר. לכולם ערך אסתטי, היסטורי, חברתי או מדעי.

מתלבטים אם לנכס שלכם יש פוטנציאל? כך נוכל לבדוק ולסייע

מבנים לשימור מבוקשים כבתי מלון, אכסניות, מכללות, תיאטראות, מבנים מסחריים, מבנים למגורים ועוד. שמר, הבית לשימור מבנים היסטוריים בישראל, יכול להפוך בית פרטי לווילה עירונית, בית משותף למבנה להשכרה, מלון ייחודי או בניין משרדים יוקרתי ועוד ועוד. הביקוש למבנים לשימור גבוה ונמצא בעלייה כל הזמן. אולי גם למבנה שלכם יש פוטנציאל גבוה?

מחפשים מבנה היסטורי או מבנה לשימור עבור העסק?

שמר מתמחה בהתאמת מבנים לשימור ליזם, רוכש או ארגון מתאים. לשמר מאגר מידע על מבנים לשימור המתאימים ליזמים שונים. לשמר קשרים עם מוסדות כמו המועצה לשימור מבנים היסטוריים ואתרי מורשת, איקומוס ישראל, עיריות, רשויות, רמ"י וכד'. בעזרת ייעוץ ממוקד ומקצועי בנוגע לנכס הרלוונטי, עלויות השימור, עלות הרכישה, מצבו המשפטי והתכנוני של הנכס ניתן לבצע בדיקת פוטנציאל אשר בעזרתה ניתן לקבל החלטה מושכלת בנוגע לכדאיות רכישת הנכס ומימוש הפוטנציאל שלו כמבנה לשימור.

"דור שאינו מכיר את אביו ואת אמו לא יודע מאין הוא בא ולאן הוא הולך"

-ברל כצנלסון-

בעל מבנה לשימור או יזם? יש לך שאלה?

מעוניין למקסם את פוטנציאל המבנה? נשמח לשמוע על פרויקט השימור שלך- צור קשר לקבלת ייעוץ

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.