עיצוב פנים


כדי לשמר מקום יש צורך להפיח בו חיים. בדרך זו ניתן לדמיין כיצד חיו בו בעבר. עיצוב פנים מושלם, לא מאפיל על המקור אלא מכבד אותו, לומד את השפה של המקום ואת החומר ומשמר את הערכים המקוריים. 

עיצוב הפנים הוא השלב האחרון המבוצע בשטח בתהליך של שימור מבנים, אך תכנון טוב משלב את עיצוב הפנים משלבים מוקדמים ביותר, תוך הקפדה על שילוב של ישן וחדש לתוצאה היפה, המקורית והאיכותית ביותר שניתן. עיצוב איכותי ועכשווי  לוקח בחשבון את כל הפרמטרים ולומד את צורכי המשתמשים החדשים שלו, אהבותיהם והעדפותיהם. בשמר נעשה הכל כדי ליצור את האיזון בין הדרישות, התקנים, המצב הקיים והעיצוב המבוקש תוך הפיכת החללים לפונקציונאליים ונעימים. נשתמש בפרטים היסטוריים ובחומרים ייחודיים למבנה תוך הדגשתם ושילובם בחלל. תוכלו לראות אותם, לחיותם לצדם ועדיין – להרגיש בנח ובבית.

"אדריכלות היא הרצון של תקופה מתורגם לחלל"

-לודוויג מיס ון דר רוהה-

בעל מבנה לשימור או יזם? יש לך שאלה?

מעוניין למקסם את פוטנציאל המבנה? נשמח לשמוע על פרויקט השימור שלך- צור קשר לקבלת ייעוץ

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.