אודות


שימור מבנים היסטוריים אינו עניין פשוט. מדובר בחוקים מיוחדים, טכנולוגיות בניה יוצאות דופן, חומרי בניה מיוחדים ואדריכלות ייחודית. תהליכי השימור מחייבים מומחיות ומומחים המכירים את טכניקות השימור השונות, את החומרים המיוחדים, את החוק באופן מעמיק ויסודי ואשר מבינים את השלביות המורכבת. תהליכי שימור איכותיים, מקצועיים ויסודיים הכרחיים לסיומו של פרויקט אולם הצלחתו של הפרויקט נמדדת גם בפרמטרים הכלכליים.

שמר  – הבית לשימור מבנים היסטוריים בישראל

בבעלותה ובניהולה של עו"ד ניקול לוין, מקדמת תהליכי שימור מבנים היסטוריים, פרויקטים לשימור, הכנת תיקי תיעוד, תכנון, עיצוב פנים ואדריכלות של מבנים לשימור ובמיוחד פרויקטים המחייבים שילוב התמחויות אלו או חלקן.

שמר – מייצגת את מכלול האינטרסים של לקוחותיה החל בשימור המבנה, דרך עיצוב ואדריכלות אשר ישקפו את צרכי היזמים וכלה בתהליך משפטי וכלכלי, העומד במסגרת התקציבית שהוגדרה.  והכל, בניהולו של המשרד ובאמצעות בעלי מקצוע מיוחדים שעברו הכשרה מיוחדת לכך.

בשמר רואים בשימור מבנים היסטוריים ברחבי המדינה פעולה ציונית בעלת משמעות לדורות שהיו ולדורות הבאים.

"בנייננו אינו בנין אבנים, אלא בנין לבבות. אבן מונחת במקום שמניחים אותה, לב האדם תמיד התחדשות, בחינה , ותמיד יש לשאול האם הקו נטוי לעומת החזון"

-ברל כצנלסון-

ניקול לוין

עו"ד מומחית בתחום הנדל"ן‏ בדגש על עסקאות מקרקעין‏, רכישת ומכירת מקרקעין‏, מיסוי והשקעות כבר למעלה משלושה עשורים. בעלת   B.A. בשימור מבנים היסטוריים מהמכללה האקדמית גליל מערבי בעכו ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן במסלול ללימודי שימור ופיתוח מורשת ומבנים היסטוריים ואחת מעורכות הדין הבודדות בארץ המתמחה בעסקאות נדל"ן של מבנים היסטוריים ומבנים לשימור. לניקול מוניטין רב בכל הנוגע לחוזים, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה וכן עסקאות מול משקיעים מחו"ל להם היא מספקת מענה רחב, מגוון וכולל הפוטר אותם מנוכחות בישראל לצורך חתימת חוזים בפרט וקידום התהליך בכלל. ניקול היא בעלת תואר בשימור ומכירה מלפני ומלפנים את הצרכים הייחודיים של תהליכי השימור כמו גם חוקים, מיסים, תמריצים כלכליים, השלכות היסטוריות, טכנולוגיות בניה של מבנים היסטוריים והכנת תיק תיעוד.

ניקול לוין - עו"ד - שימור מבנים היסטוריים

בעל מבנה לשימור או יזם? יש לך שאלה?

מעוניין למקסם את פוטנציאל המבנה? נשמח לשמוע על פרויקט השימור שלך- צור קשר לקבלת ייעוץ

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.